2020. May 31. Sunday
Felhős 10,5 °C
Ma: Angéla, Petronella Holnap: Tünde, Jusztin
Bokod község honlapja
2018. December 16., Sunday

Advent III.

Advent harmadik vasárnapjának képei
Bővebben
2018. December 9., Sunday

Advent II.

Advent második vasárnapjának képei
Bővebben
2018. December 2., Sunday

Advent I.

Advent első vasárnapjának képei
Bővebben
2018. November 25., Sunday

Családi vasárnap képei

Novemberi családi vasárnap délután képei
Bővebben
2018. November 17., Saturday

Idősek napja képekben

Idősek napja képekben
Bővebben
2018. November 14., Wednesday

Hat tanterem újult meg az iskolában

A tantermek ünnepélyes átadásának képei
Bővebben
2018. September 29., Saturday

30 éves a Bokodi Nyugdíjas Klub

A 30 éves ünnepség képekben
Bővebben
2018. November 9., Friday

Márton napi lámpás felvonulás képei

A Márton napi lámpás felvonulás képei
Bővebben
2018. October 28., Sunday

Családi vasárnap

Családi vasárnap délután képekben
Bővebben
2018. October 5., Friday

3 NAP-SOK KÉP című festőkurzus

A bokodi festőkurzus képei
Bővebben
2018. October 19., Friday

Nemzeti Ünnep - Koszorúzás

Nemzeti Ünnep - Koszorúzás képei
Bővebben
2018. October 5., Friday

Az Aradi vértanúkra emlékeztünk

A megemlékezés képgalériája
Bővebben
2018. September 29., Saturday

A Bokodi Teremkerékpár kupa képei

XVII.Bokodi Teremkerékpár Kupa képei
Bővebben
2018. September 22., Saturday

A Szüreti felvonulás képei

A Szüreti felvonulás képei
Bővebben
2018. September 8., Saturday

Krumplifesztivál és Fő utcai Piknik

VII. Krumplifesztivál és Fő utcai Piknik képei
Bővebben

Találatok száma: 64db
Nincs esemény rögzítve!

Önkormányzat

Ügyintézés

Legnépszerűbb cikkek

Elérhetőségeink

Bokodi Polgármesteri Hivatal
2855 Bokod, Hősök tere 6.

Postacím:
2855 Bokod, Hősök tere 6.

Elektronikus elérhetőségeink:
Email: hivatal@bokod.hu
Hivatali kapu neve: BOKODPH
KRID azonosító: 209052327