2019. November 20. Wednesday
Gyenge eső 9,9 °C
Ma: Jolán, Zolta Holnap: Olivér, Iliász
Bokod község honlapja
2019. November 9., Saturday

Teremkerékpár Kupa képei

XVIII. Bokodi Teremkerékpár Kupa képekben
Bővebben
2019. October 22., Tuesday

Október 23

Az október 23-ai megemlékezés képei
Bővebben
2019. September 21., Saturday

Szüreti Vigadalom képei

Szüreti Vigadalom-felvonulás képei
Bővebben
2019. September 7., Saturday

Falu piknik képkben

A bokodi II. Falu piknik és VIII. Krumplifesztivál képei
Bővebben
2019. August 28., Wednesday

Kenu ICF Masters képek

Kenu ICF Masters képek
Bővebben
2019. August 26., Monday

Színjátszó Tábor képei

A KaDarkölykök Színjátszó Tábor képekben
Bővebben
2019. August 10., Saturday

A Művészkerékpár Világkupa képei

A Bokodon rendezett Művészkerékpár Világkupa képekben
Bővebben
2019. June 9., Sunday

A gálaműsor képei

KadarKölykök színjátszó csoport gálaműsorának képei
Bővebben
2019. June 17., Monday

A Színjátszótábor képei

A Színjátszótábor képei 2019
Bővebben
2019. June 9., Sunday

A májusfa kitáncolás képekben

A májusfa kitáncolás képekben
Bővebben
2019. June 5., Wednesday

A tiszta Bokodért szemétgyűjtés képei

A tiszta Bokodért szemétgyűjtési akció képei
Bővebben
2019. May 25., Saturday

Képek a gyermeknapról

Képek a gyermeknapról 2019
Bővebben
2019. May 10., Friday

Anyák Napi Ünnepség képei

Anyák Napi Ünnepség képei 2019
Bővebben
2019. April 22., Monday

Húsvét képekben

Húsvéti szórakozás képekben
Bővebben
2019. March 22., Friday

26. Bokodi Borverseny

88 bormintával neveztek a versenyre
Bővebben

Találatok száma: 57db

Önkormányzat

Ügyintézés

Legnépszerűbb cikkek

Elérhetőségeink

Bokodi Közös Önkormányzati Hivatal
2855 Bokod, Hősök tere 6.

Postacím:
2855 Bokod, Hősök tere 6.

Elektronikus elérhetőségeink: