2020. October 22. Thursday
Többnyire felhős 7,8 °C
Ma: Előd, Korinna Holnap: Gyöngyi, Gyöngyvér
Bokod község honlapja
2020. October 11., Sunday

Szüreti mulatság képei

Szüreti mulatság képekben
Bővebben
2020. October 6., Tuesday

Aradi vértanúk koszorúzás képei

Aradi vértanúk koszorúzás képekben
Bővebben
2020. October 4., Sunday

A Nyugdíjas Klub közgyűlésének képei

A Nyugdíjas Klub közgyűlésének képei 2020
Bővebben
2020. September 11., Friday

Hüllőkiállítás képekben

Hüllőkiállítás képekben
Bővebben
2020. August 29., Saturday

Színjátszó Tábor képei

Színjátszó Tábor 2020 képei
Bővebben
2020. July 31., Friday

Napközis Színjátszós Tábor képei

Napközis Színjátszós Tábor képei 2020
Bővebben
2020. July 31., Friday

BOcsKorOD tánctábor képei

BOcsKorOD tánctábor képei 2020
Bővebben
2020. February 22., Saturday

Látvány disznóvágás képekben

Látvány disznóvágás képekben
Bővebben
2020. February 22., Saturday

Karika Hungarikum előadás képei

Karika Hungarikum előadás képei
Bővebben
2020. January 26., Sunday

A magyar kultúra napja képei

A magyar kultúra napja képekben
Bővebben
2019. December 22., Sunday

KadarKölykök: Diótörő képekben

KadarKölykök: Diótörő képekben
Bővebben
2019. December 22., Sunday

Advent IV. képekben

Advent IV. - Falukarácsony képei
Bővebben
2019. December 20., Friday

DeJa Vu Tánccsoport Gálaműsora

A DeJa Vu Tánccsoport Karácsonyi Gálaműsorának képei
Bővebben
2019. December 8., Sunday

Adventi képek 2019

Adventi képek 2019
Bővebben
2019. November 9., Saturday

Teremkerékpár Kupa képei

XVIII. Bokodi Teremkerékpár Kupa képekben
Bővebben

Találatok száma: 71db

Önkormányzat

Ügyintézés

Legnépszerűbb cikkek

Elérhetőségeink

Bokodi Polgármesteri Hivatal
2855 Bokod, Hősök tere 6.

Postacím:
2855 Bokod, Hősök tere 6.

Elektronikus elérhetőségeink:
Email: hivatal@bokod.hu
Hivatali kapu neve: BOKODPH
KRID azonosító: 209052327