2020. August 11. Tuesday
Gyenge eső 22.3 °C
Ma: Zsuzsanna, Tiborc Holnap: Klára, Dina
Bokod község honlapja

Rendezvények

Gyerekszínházi előadás

2018. January 8., Monday 08:45
Bővebben

Magyar Kultúra Napja

2018. January 21., Sunday 15:00
Bővebben

Szín-Tér-Kép kiállítás

2018. February 25., Sunday 15:00
Bővebben

Gyerekszínházi előadás

2018. February 27., Tuesday 10:00
Bővebben

Felnőtt színházi előadás

2018. March 23., Friday 19:00
Bővebben

Gyerekszínházi előadás

2018. April 19., Thursday 10:00
Bővebben

Felnőtt színházi előadás

2018. May 10., Thursday 19:00
Bővebben

Szín-Tér-Kép kiállítás

2018. September 25., Tuesday 17:00
Bővebben

Gyerekszínházi előadás

2018. October 16., Tuesday 08:30
Bővebben

A Magyar Kultúra Napja

2019. January 20., Sunday 15:00
Bővebben

Felnőtt színházi előadás

2019. January 21., Monday 00:00
Bővebben

Gyermekszínház,- Faluszínház

2019. February 18., Monday 10:30
Bővebben

A KadarKölykök Színjátszó csoport gálaműsora

2019. June 9., Sunday 17:00
A Félőlény - Ifjúsági zenés előadás
Bővebben

Színjátszótábor I.

2019. June 17., Monday 08:00
Színjátszótábor I.
Bővebben

Néptánc- és népi kézműves tábor

2019. June 24., Monday 09:00
Néptánc- és népi kézműves tábor Bokodon
Bővebben

Találatok száma: 22db
Eseménynaptár
Programok, rendezvények
további események

Önkormányzat

Ügyintézés

Legnépszerűbb cikkek

Elérhetőségeink

Bokodi Polgármesteri Hivatal
2855 Bokod, Hősök tere 6.

Postacím:
2855 Bokod, Hősök tere 6.

Elektronikus elérhetőségeink:
Email: hivatal@bokod.hu
Hivatali kapu neve: BOKODPH
KRID azonosító: 209052327