2019. May 20. Monday
Felhős 14,8 °C
Ma: Bernát, Felícia Holnap: Konstantin, Mirella
Bokod község honlapja

Rendezvények

Bokodi Gyereknap

2019. May 25., Saturday 14:00
Bokodi Gyereknap 2019
Bővebben

Hősök Napja

2019. May 26., Sunday 00:00
Bővebben

Májusfa kitáncolása

2019. June 9., Sunday 00:00
Bővebben

Színjátszótábor I.

2019. June 17., Monday 08:00
Színjátszótábor I.
Bővebben

Néptánc- és népi kézműves tábor

2019. June 24., Monday 09:00
Néptánc- és népi kézműves tábor Bokodon
Bővebben

Falunap előzetes

2019. July 26., Friday 16:00
Bővebben

Falunap

2019. July 27., Saturday 00:00
Bővebben

Színjátszótábor II.

2019. August 26., Monday 08:00
Színjátszótábor II.
Bővebben

Bányásznap

2019. August 30., Friday 00:00
Bővebben

Családi vasárnap

2019. September 29., Sunday 00:00
Bővebben

Aradi Vértanúk Napja

2019. October 4., Friday 00:00
Bővebben

Zene világnapja

2019. October 6., Sunday 00:00
Bővebben

Találatok száma: 29db

Önkormányzat

Ügyintézés

Legnépszerűbb cikkek

Elérhetőségeink

Bokodi Közös Önkormányzati Hivatal
2855 Bokod, Hősök tere 6.

Postacím:
2855 Bokod, Hősök tere 6.

Elektronikus elérhetőségeink: