Találatok száma: 307 db

Advent III.

Advent harmadik vasárnapjának képei
2018. December 16., Sunday

Advent harmadik vasárnapja

A Katolikus szolgálat nevében igét hirdetett és gyertyát gyújtott, Ambrózy Tamás katolikus plébános
2018. December 20., Thursday

Karácsonyi Cipősdoboz Akció

Nagyon sok ajándék gyűlt össze amit eljuttattunk Böjte Csaba ferences szerzetes erdélyi árvaházaiban nevelt gyermekeknek
2018. December 20., Thursday

Advent II.

Advent második vasárnapjának képei
2018. December 9., Sunday

Advent második vasárnapja

Advent második vasárnapján a Református szolgálat nevében igét hirdetett Kovács Tamás lelkész
2018. December 12., Wednesday

Advent I.

Advent első vasárnapjának képei
2018. December 2., Sunday

Advent első vasárnapja

Advent első vasárnapján az Evangélikus szolgálat nevében igét hirdetett Juhász Dénes evangélikus lelkész
2018. December 6., Thursday

Zártkerti ingatlanok fejlesztése

Zártkerti ingatlanok fejlesztése útfelújítással és vad védelem kiépítésével Bokodon
2018. December 6., Thursday

Családi vasárnap képei

Novemberi családi vasárnap délután képei
2018. November 25., Sunday

Családi vasárnap

A novemberi családi vasárnap is, mint mindig, érdekes, színvonalas programokat adott gyermekeknek és felnőtteknek egyaránt
2018. November 28., Wednesday

Véradás Bokodon

Köszönet a bokodi Művelődési Házban november 20-án vagy az azt megelőző alkalmakkor megjelent összes véradónak
2018. November 22., Thursday

Idősek napja képekben

Idősek napja képekben
2018. November 17., Saturday

Idősek napja

Az Idősek napját, idén is, mint már hosszú évek óta, ismét együtt ünnepelték a bokodi szépkorúak
2018. November 20., Tuesday

Hat tanterem újult meg az iskolában

A tantermek ünnepélyes átadásának képei
2018. November 14., Wednesday

Hat tanterem újult meg az iskolában

A bokodi Móra Ferenc Általános Iskolában hat tanterem újult meg teljesen a Tatabányai Tankerületi Központ EFOP-os pályázatának köszönhetően
2018. November 16., Friday

30 éves a Bokodi Nyugdíjas Klub

A 30 éves ünnepség képekben
2018. September 29., Saturday

30 éves a Bokodi Nyugdíjas Klub

Az eltelt 30 évre emlékezve gyűltek össze a klub tagjai és meghívott vendégeik
2018. November 13., Tuesday

Márton napi lámpás felvonulás képei

A Márton napi lámpás felvonulás képei
2018. November 9., Friday

Márton napi lámpás felvonulás

Márton napi lámpás felvonulásunk idén 2018. november 9-én került megrendezésre
2018. November 13., Tuesday

Véradás

Adj vért és ments meg 3 életet! Minden csepp számít!
2018. November 20., Tuesday

Felnőtt színházi előadás

2019. January 21., Monday

Idősek napja

2018. November 17., Saturday

A Magyar Kultúra Napja

2019. January 20., Sunday

Családi vasárnap

Családi vasárnap délután képekben
2018. October 28., Sunday

Októberi családi vasárnap

Az októberi családi vasárnap is, mint mindig, érdekes, színvonalas programokat adott gyermekeknek és felnőtteknek egyaránt
2018. November 1., Thursday