Találatok száma: 316 db

30 éves a Bokodi Nyugdíjas Klub

Az eltelt 30 évre emlékezve gyűltek össze a klub tagjai és meghívott vendégeik
2018. November 13., Tuesday

Márton napi lámpás felvonulás képei

A Márton napi lámpás felvonulás képei
2018. November 9., Friday

Márton napi lámpás felvonulás

Márton napi lámpás felvonulásunk idén 2018. november 9-én került megrendezésre
2018. November 13., Tuesday

Véradás

Adj vért és ments meg 3 életet! Minden csepp számít!
2018. November 20., Tuesday

Felnőtt színházi előadás

2019. January 21., Monday

Idősek napja

2018. November 17., Saturday

A Magyar Kultúra Napja

2019. January 20., Sunday

Családi vasárnap

Családi vasárnap délután képekben
2018. October 28., Sunday

Októberi családi vasárnap

Az októberi családi vasárnap is, mint mindig, érdekes, színvonalas programokat adott gyermekeknek és felnőtteknek egyaránt
2018. November 1., Thursday

3 NAP-SOK KÉP című festőkurzus

A bokodi festőkurzus képei
2018. October 5., Friday

Festőkurzus volt Bokodon

Sipos Loránd képzőművész-művésztanár vezetésével festőkurzust szerveztünk Bokodon és környékén
2018. November 1., Thursday

A múltunk a jelenben a jövőért

"A múltunk a jelenben a jövőért!" pályázat keretein belül a Hősök terén elhelyezett kopjafánál emlékeztünk meg az 56-os forradalom és szabadságharc eseményeire
2018. October 26., Friday

Nemzeti Ünnep - Koszorúzás

Nemzeti Ünnep - Koszorúzás képei
2018. October 19., Friday

Heti vásárok

2018. November 27., Tuesday

Az Aradi vértanúkra emlékeztünk

A megemlékezés képgalériája
2018. October 5., Friday

Megemlékezés az Aradi vértanúkról

Az Aradi vértanúkról, "A múltunk a jelenben a jövőért!" pályázat keretein belül emlékeztek meg a művelődési házban
2018. October 8., Monday

A Bokodi Teremkerékpár kupa képei

XVII.Bokodi Teremkerékpár Kupa képei
2018. September 29., Saturday

XVII.Bokodi Teremkerékpár Kupa

Az immár 17. alkalommal megrendezett találkozó nem csak a versengésről szólt
2018. October 3., Wednesday

A Szüreti felvonulás képei

A Szüreti felvonulás képei
2018. September 22., Saturday

Szüreti felvonulás

A vigadalmat a Bazsarózsa Népdalkör nyitotta meg a Tájháznál egy szép dalcsokorral
2018. September 28., Friday

XVII.Bokodi Teremkerékpár Kupa

XVII.Bokodi Teremkerékpár Kupa East European Cup Round 2018.
2018. September 29., Saturday

Sport

2018. September 21., Friday

Krumplifesztivál és Fő utcai Piknik

VII. Krumplifesztivál és Fő utcai Piknik képei
2018. September 8., Saturday

Falunap 2018

Falunap 2018 képei
2018. July 28., Saturday

Általános Iskola ballagás 2018

Általános Iskola ballagás 2018 képei
2018. June 16., Saturday