Találatok száma: 316 db

Képek a bokodi lékhorgászatról

Képek a bokodi lékhorgászatról
2019. January 26., Saturday

Lékhorgászat az Öreg tavon

Lékhorgászat a bokodi Öreg tavon
2019. January 29., Tuesday

A Magyar Kultúra Napja képei

Magyar Kultúra Napja képei
2019. January 20., Sunday

A Magyar Kultúra Napja

A magyar kultúra napját ünnepeltük a Bokodi Művelődési Házban 2019. január 20-án
2019. January 23., Wednesday

A Hókirálynő képekben

A Hókirálynő című zenés, táncos darab képei
2018. December 21., Friday

A Hókirálynő

December 21-én az óvodások és az iskolások színházi előadást nézhettek meg
2019. January 10., Thursday

Advent III.

2019. December 15., Sunday

Advent IV. Falukarácsony

2019. December 22., Sunday

Advent II.

2019. December 8., Sunday

Advent I.

2019. December 1., Sunday

DeJa Vu Tánccsoport karácsonyi gála

2019. December 20., Friday

KadarKölykök: Diótörő

2019. December 22., Sunday

Márton-napi vigadalom

2019. November 11., Monday

Nemzeti Ünnep

2019. October 22., Tuesday

Gyermekszínház

2019. October 11., Friday

Szín-Tér-Kép kiállítás

2019. October 8., Tuesday

Zene világnapja

2019. October 6., Sunday

Aradi Vértanúk Emléknapja

2019. October 4., Friday

Családi vasárnap

2019. September 29., Sunday

Szüreti Vigadalom-felvonulás, Táncház

2019. September 21., Saturday

II.Falupiknik, VIII.Krumplifesztivál

2019. September 7., Saturday

Bányásznap

2019. August 30., Friday

Falunap

2019. July 27., Saturday

Májusfa kitáncolása

2019. June 9., Sunday

Nemzeti Összetartozás Napja

2019. June 4., Tuesday