Találatok száma: 378 db

XVIII. Bokodi Teremkerékpár Kupa

XVIII. Bokodi Teremkerékpár Kupa
2019. November 9., Saturday

Október 23

Az október 23-ai megemlékezés képei
2019. October 22., Tuesday

Múltunk a jelenben a jövőért

Bokod Község Önkormányzata és az iskola szervezésében zajlott az idei október 23-ai megemlékezés
2019. October 24., Thursday

Halloween Ifjúsági Buli

Halloween Ifjúsági Buli
2019. October 31., Thursday

Szüreti Vigadalom képei

Szüreti Vigadalom-felvonulás képei
2019. September 21., Saturday

Szüreti felvonulás

Bokodon közhírré tétetett a falu népének és annak szíves környékének, hogy falunkban elérkezett a szüret
2019. September 26., Thursday

Falu piknik képkben

A bokodi II. Falu piknik és VIII. Krumplifesztivál képei
2019. September 7., Saturday

Falu piknik és Krumplifesztivál

A bokodi II. Falu piknik és VIII. Krumplifesztivál szeptember 7-én került megrendezésre
2019. September 26., Thursday

Kenu ICF Masters képek

Kenu ICF Masters képek
2019. August 28., Wednesday

Kenu ICF Masters 2019

A közel 100 Masters versenyző között ott volt a bokodi Szűcs Julianna is
2019. September 9., Monday

Színjátszó Tábor képei

A KaDarkölykök Színjátszó Tábor képekben
2019. August 26., Monday

Színjátszó Tábor 2019

Augusztus utolsó hetében zajlott a KaDarkölykök Színjátszó Tábor
2019. September 4., Wednesday

A Művészkerékpár Világkupa képei

A Bokodon rendezett Művészkerékpár Világkupa képekben
2019. August 10., Saturday

UCI Művészkerékpár Világkupa

10 ország 70 sportolója versenyzett augusztus 10-én Bokodon
2019. August 29., Thursday

Helyi Választási Bizottság

2019. August 28., Wednesday

Helyi Választási Iroda

2019. August 28., Wednesday

UCI Művészkerékpár Világkupa

2019. August 10., Saturday

Szín-Tér-Kép kiállítás

Dutka Károlyné Zsuzsanna gobelin kiállítása
2019. July 27., Saturday

A gálaműsor képei

KadarKölykök színjátszó csoport gálaműsorának képei
2019. June 9., Sunday

A KadarKölykök gálaműsora

A bokodi KadarKölykök színjátszó csoport június 9-én a Félőlény című előadással zárta az idei évadot
2019. June 27., Thursday

A Színjátszótábor képei

A Színjátszótábor képei 2019
2019. June 17., Monday

Színjátszótábor

A bokodi gyermek színjátszó tábort idén első alkalommal szervezte meg Dallos Zoltán
2019. June 27., Thursday

A májusfa kitáncolás képekben

A májusfa kitáncolás képekben
2019. June 9., Sunday

Májfakitáncolás

Hagyományainkhoz híven idén is összegyűltek a település erős legényei, hogy a Tájház udvarán felállított májfát kidöntsék
2019. June 11., Tuesday