Találatok száma: 312 db

Napközis Színjátszós Tábor képei

Napközis Színjátszós Tábor képei 2020
2020. July 31., Friday

Napközis Színjátszós Tábor

A Napközis Színjátszós Táborokat ezen a nyáron is megszervezte a KaDarka Társulat.
2020. August 5., Wednesday

Bokod Piknik 2020.

Bokod Piknik 2020
2020. September 12., Saturday

BOcsKorOD tánctábor képei

BOcsKorOD tánctábor képei 2020
2020. July 31., Friday

BOcsKorOD tánctábor

Idén nyáron is élvezhették a gyerekek BOcsKorOD Néptáncegyüttes tánctáborát Bokodon
2020. August 5., Wednesday

Tájékoztató a koronavírusról

2020. március 11. - A KORMÁNY KIHIRDETTE A VESZÉLYHELYZETET
2020. March 27., Friday

Nőnap

Nőnap 2020
2020. March 8., Sunday

Látvány disznóvágás képekben

Látvány disznóvágás képekben
2020. February 22., Saturday

Látvány disznóvágás

Látvány disznóvágás volt szombaton a bokodi Tájháznál
2020. February 24., Monday

Karika Hungarikum előadás képei

Karika Hungarikum előadás képei
2020. February 22., Saturday

Karika Hungarikum

A KaDarka Társulat előadásában Bokodon is láthattuk az évek óta országszerte nagy sikerrel játszott színdarabot
2020. February 24., Monday

100 éve történt

Február 17-én Szűcs János érdekes előadását hallhattuk arról, mi is történt 100 évvel ezelőtt Komáromban és Bokodon
2020. February 21., Friday

Új bölcsőde építése Bokod községben

TOP-1.4.1-19-KO1-2019-00004
2020. February 20., Thursday

Falusi disznóvágás

Falusi disznóvágás 2020
2020. February 22., Saturday

100 éve történt

100 éve történt
2020. February 17., Monday

A magyar kultúra napja képei

A magyar kultúra napja képekben
2020. January 26., Sunday

A magyar kultúra napja

Idén hagyományőrző jelleggel a BOcsKorOD Néptáncegyüttes szervezésében került sor a magyar kultúra megünneplésére
2020. January 31., Friday

Képbe lépek! - Döntő

Keressük a megye tehetségeit!
2020. April 18., Saturday

Képbe lépek! - Válogató

Keressük a megye tehetségeit!
2020. February 29., Saturday

A magyar kultúra napja

A magyar kultúra napja
2020. January 26., Sunday

KadarKölykök: Diótörő képekben

KadarKölykök: Diótörő képekben
2019. December 22., Sunday

KadarKölykök: Diótörő

A Diótörő és a nagy csata címmel E. T. A. Hoffmann Diótörő és az egérkirály meséjének színpadi változatát láthattuk december 22-én
2020. January 6., Monday

Advent IV. képekben

Advent IV. - Falukarácsony képei
2019. December 22., Sunday

Advent IV.

Advent negyedik vasárnapján a gyertyát Czunyiné dr.Bertalan Judit képviselő asszony gyújtotta meg
2020. January 6., Monday

DeJa Vu Tánccsoport Gálaműsora

A DeJa Vu Tánccsoport Karácsonyi Gálaműsorának képei
2019. December 20., Friday