Találatok száma: 327 db

Szüreti mulatság képei

Szüreti mulatság képekben
2020. October 11., Sunday

Szüreti mulatság

Az idei szüreti mulatságunk több szempontból is rendhagyó volt
2020. October 14., Wednesday

Aradi vértanúk koszorúzás képei

Aradi vértanúk koszorúzás képekben
2020. October 6., Tuesday

Megemlékezés az Aradi vértanúkról

Október 6-án az Aradi vértanúk emlékének koszorúzással és rövid szabadtéri műsorral adóztak Bokodon
2020. October 14., Wednesday

A Nyugdíjas Klub közgyűlésének képei

A Nyugdíjas Klub közgyűlésének képei 2020
2020. October 4., Sunday

Közgyűlést tartott a Nyugdíjas Klub

A Bokodi Nyugdíjas Klub október 4-én tartotta az éves közgyűlését
2020. October 5., Monday

Szüreti mulatság

2020. October 11., Sunday

Nemzeti Ünnep

Megemlékezés az Aradi vértanúkról
2020. October 6., Tuesday

Nemzeti Ünnep

Nemzeti Ünnep
2020. October 22., Thursday

Halloween party

Halloween party
2020. October 31., Saturday

Családi szöszmötölő

Készülődés a halloween-i mulatságra
2020. October 25., Sunday

Hüllőkiállítás képekben

Hüllőkiállítás képekben
2020. September 11., Friday

Hüllőkiállítás

Hüllő bemutatóval várta szeptember 11-én délután a Bokodi Művelődési Ház az érdeklődőket
2020. September 15., Tuesday

Bányász Emlékmű koszorúzás

A bokodi Bányász emlékhelynél a járványhelyzetre való tekintettel községünk polgármestere és alpolgármestere helyezett el koszorút
2020. September 15., Tuesday

Színjátszó Tábor képei

Színjátszó Tábor 2020 képei
2020. August 29., Saturday

Színjátszó Tábor

A KadarKölykök idősebb korosztályának színjátszós táborát ezen a nyáron is megszervezte a KaDarka Társulat
2020. September 15., Tuesday

Napközis Színjátszós Tábor képei

Napközis Színjátszós Tábor képei 2020
2020. July 31., Friday

Napközis Színjátszós Tábor

A Napközis Színjátszós Táborokat ezen a nyáron is megszervezte a KaDarka Társulat.
2020. August 5., Wednesday

BOcsKorOD tánctábor képei

BOcsKorOD tánctábor képei 2020
2020. July 31., Friday

BOcsKorOD tánctábor

Idén nyáron is élvezhették a gyerekek BOcsKorOD Néptáncegyüttes tánctáborát Bokodon
2020. August 5., Wednesday

Tájékoztató a koronavírusról

2020. március 11. - A KORMÁNY KIHIRDETTE A VESZÉLYHELYZETET
2020. March 27., Friday

Nőnap

Nőnap 2020
2020. March 8., Sunday

Látvány disznóvágás képekben

Látvány disznóvágás képekben
2020. February 22., Saturday

Látvány disznóvágás

Látvány disznóvágás volt szombaton a bokodi Tájháznál
2020. February 24., Monday

Karika Hungarikum előadás képei

Karika Hungarikum előadás képei
2020. February 22., Saturday